Jdi na obsah Jdi na menu
 




21001 1 Sobota 11.09.10 10:00 Čimice SK Spectrum Praga Bohemia Benders Ďáblice :
21002 1 Sobota 11.09.10 16:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. xxx :
21003 1 Sobota 11.09.10 16:00 Kolín HBC Kolín TJ Kovo Praha "B" :
21004 1 Sobota 11.09.10 15:00 Malešice TJ HBC Mělník HBC Tygři Mladá Boleslav :
21005 1 Sobota 11.09.10 16:00 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor SK Ďáblové Praha "B" :
21006 1 Sobota 11.09.10 16:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická South Park Cows HBC Rakovník :
21007 1 Sobota 11.09.10 16:00 ASF Palmovka Ekonom Devils HC Kert Park Praha "B" :
21008 1 Sobota 11.09.10 15:00 ANS Most HBC Concept Team Most DDM Ústí nad Labem :
21009 1 Sobota 11.09.10 16:00 Litoměřice SHC Killers Litoměřice SHK Dachdecker Louny :
21010 2 Neděle 12.09.10 14:00 Loba Palmovka Bohemia Benders Ďáblice SK Ďáblové Praha "B" :
21011 2 Neděle 12.09.10 15:00 Mladá Boleslav HBC Tygři Mladá Boleslav SK Kelti Nižbor :
21012 2 Neděle 12.09.10 10:00 Loba Palmovka TJ Kovo Praha "B" TJ HBC Mělník :
21013 2 Neděle 12.09.10 12:00 Loba Palmovka xxx HBC Kolín :
21014 2 Neděle 12.09.10 10:00 Čimice SK Spectrum Praga HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. :
21015 2 Neděle 12.09.10 16:00 Stadion mládeže UNL DDM Ústí nad Labem SHC Killers Litoměřice :
21016 2 Neděle 12.09.10 11:00 Lužiny HC Kert Park Praha "B" HBC Concept Team Most :
21017 2 Neděle 12.09.10 15:00 Rakovník HBC Rakovník Ekonom Devils :
21018 2 Neděle 12.09.10 15:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická HBC Hostivař "B" South Park Cows :
21019 3 Sobota 18.09.10 16:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. Bohemia Benders Ďáblice :
21020 3 Sobota 18.09.10 16:00 Kolín HBC Kolín SK Spectrum Praga :
21021 3 Sobota 18.09.10 13:00 Malešice TJ HBC Mělník xxx :
21022 3 Sobota 18.09.10 10:00 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor TJ Kovo Praha "B" :
21023 3 Sobota 18.09.10 10:00 ASF Palmovka SK Ďáblové Praha "B" HBC Tygři Mladá Boleslav :
21024 3 Sobota 18.09.10 16:00 ASF Palmovka Ekonom Devils HBC Hostivař "B" :
21025 3 Sobota 18.09.10 10:00 ANS Most HBC Concept Team Most HBC Rakovník :
21026 3 Sobota 18.09.10 13:00 Litoměřice SHC Killers Litoměřice HC Kert Park Praha "B" :
21027 3 Sobota 18.09.10 13:00 Louny SHK Dachdecker Louny DDM Ústí nad Labem :
21028 4 Sobota 25.09.10 10:00 Čimice SK Spectrum Praga HBC Hostivař "B" :
21029 4 Sobota 25.09.10 16:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. South Park Cows :
21030 4 Sobota 25.09.10 16:00 Kolín HBC Kolín Ekonom Devils :
21031 4 Sobota 25.09.10 16:00 Malešice TJ HBC Mělník HBC Concept Team Most :
21032 4 Sobota 25.09.10 16:00 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor SHC Killers Litoměřice :
21033 4 Sobota 25.09.10 14:00 ASF Palmovka SK Ďáblové Praha "B" SHK Dachdecker Louny :
21034 4 Sobota 25.09.10 16:00 Mladá Boleslav HBC Tygři Mladá Boleslav DDM Ústí nad Labem :
21035 4 Sobota 25.09.10 10:00 ASF Palmovka TJ Kovo Praha "B" HC Kert Park Praha "B" :
21036 4 Sobota 25.09.10 12:00 ASF Palmovka xxx HBC Rakovník :
21037 5 Neděle 26.09.10 10:00 Čimice SK Spectrum Praga South Park Cows :
21038 5 Neděle 26.09.10 10:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. Ekonom Devils :
21039 5 Neděle 26.09.10 10:00 Kolín HBC Kolín HBC Concept Team Most :
21040 5 Neděle 26.09.10 15:00 Malešice TJ HBC Mělník SHC Killers Litoměřice :
21041 5 Neděle 26.09.10 11:00 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor SHK Dachdecker Louny :
21042 5 Neděle 26.09.10 16:00 ASF Palmovka SK Ďáblové Praha "B" DDM Ústí nad Labem :
21043 5 Neděle 26.09.10 15:00 Mladá Boleslav HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha "B" :
21044 5 Neděle 26.09.10 12:00 Loba Palmovka TJ Kovo Praha "B" HBC Rakovník :
21045 5 Neděle 26.09.10 14:00 Loba Palmovka Bohemia Benders Ďáblice HBC Hostivař "B" :
21046 6 Sobota 02.10.10 12:00 ASF Palmovka Bohemia Benders Ďáblice HBC Tygři Mladá Boleslav :
21047 6 Sobota 02.10.10 10:00 ASF Palmovka TJ Kovo Praha "B" SK Ďáblové Praha "B" :
21048 6 Sobota 02.10.10 14:00 ASF Palmovka xxx SK Kelti Nižbor :
21049 6 Sobota 02.10.10 10:00 Čimice SK Spectrum Praga TJ HBC Mělník :
21050 6 Sobota 02.10.10 15:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. HBC Kolín :
21051 6 Sobota 02.10.10 15:00 Lužiny HC Kert Park Praha "B" SHK Dachdecker Louny :
21052 6 Sobota 02.10.10 15:00 Rakovník HBC Rakovník SHC Killers Litoměřice :
21053 6 Sobota 02.10.10 11:30 H. Měcholupy, ZŠ Křimická HBC Hostivař "B" HBC Concept Team Most :
21054 6 Sobota 02.10.10 16:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická South Park Cows Ekonom Devils :
21055 7 Sobota 09.10.10 15:00 Kolín HBC Kolín Bohemia Benders Ďáblice :
21056 7 Sobota 09.10.10 15:00 Malešice TJ HBC Mělník HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. :
21057 7 Sobota 09.10.10 15:00 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor SK Spectrum Praga :
21058 7 Sobota 09.10.10 10:30 ASF Palmovka SK Ďáblové Praha "B" xxx :
21059 7 Sobota 09.10.10 14:00 Mladá Boleslav HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Kovo Praha "B" :
21060 7 Sobota 09.10.10 10:30 ANS Most HBC Concept Team Most South Park Cows :
21061 7 Sobota 09.10.10 10:00 Litoměřice SHC Killers Litoměřice HBC Hostivař "B" :
21062 7 Sobota 09.10.10 13:00 Louny SHK Dachdecker Louny HBC Rakovník :
21063 7 Sobota 09.10.10 9:00 Stadion mládeže UNL DDM Ústí nad Labem HC Kert Park Praha "B" :
21064 8 Neděle 10.10.10 16:00 ASF Palmovka Bohemia Benders Ďáblice TJ Kovo Praha "B" :
21065 8 Neděle 10.10.10 14:00 Loba Palmovka xxx HBC Tygři Mladá Boleslav :
21066 8 Neděle 10.10.10 15:00 Čimice SK Spectrum Praga SK Ďáblové Praha "B" :
21067 8 Neděle 10.10.10 15:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. SK Kelti Nižbor :
21068 8 Neděle 10.10.10 15:00 Kolín HBC Kolín TJ HBC Mělník :
21069 8 Neděle 10.10.10 15:00 Rakovník HBC Rakovník DDM Ústí nad Labem :
21070 8 Neděle 10.10.10 16:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická HBC Hostivař "B" SHK Dachdecker Louny :
21071 8 Neděle 10.10.10 14:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická South Park Cows SHC Killers Litoměřice :
21072 8 Neděle 10.10.10 14:00 Loba Palmovka Ekonom Devils HBC Concept Team Most :
21073 9 Sobota 16.10.10 15:00 Malešice TJ HBC Mělník Bohemia Benders Ďáblice :
21074 9 Sobota 16.10.10 14:00 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor HBC Kolín :
21075 9 Sobota 16.10.10 14:00 ASF Palmovka SK Ďáblové Praha "B" HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. :
21076 9 Sobota 16.10.10 15:00 Mladá Boleslav HBC Tygři Mladá Boleslav SK Spectrum Praga :
21077 9 Sobota 16.10.10 15:00 Litoměřice SHC Killers Litoměřice Ekonom Devils :
21078 9 Sobota 16.10.10 13:00 Louny SHK Dachdecker Louny South Park Cows :
21079 9 Sobota 16.10.10 15:00 Stadion mládeže UNL DDM Ústí nad Labem HBC Hostivař "B" :
21080 9 Sobota 16.10.10 14:00 Lužiny HC Kert Park Praha "B" HBC Rakovník :
21081 9 Neděle 17.10.10 10:00 ASF Palmovka TJ Kovo Praha "B" xxx :
21082 10 Sobota 23.10.10 13:00 Louny SHK Dachdecker Louny SK Spectrum Praga
21083 10 Sobota 23.10.10 15:00 Stadion mládeže UNL DDM Ústí nad Labem HbK CC Belveder Benátky nad Jiz.
21084 10 Sobota 23.10.10 12:00 Lužiny HC Kert Park Praha "B" HBC Kolín
21085 10 Sobota 23.10.10 15:00 Rakovník HBC Rakovník TJ HBC Mělník
21086 10 Sobota 23.10.10 14:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická HBC Hostivař "B" SK Ďáblové Praha "B"
21087 10 Sobota 23.10.10 16:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická South Park Cows HBC Tygři Mladá Boleslav
21088 10 Sobota 23.10.10 16:00 ASF Palmovka Ekonom Devils TJ Kovo Praha "B"
21089 10 Sobota 23.10.10 14:00 ANS Most HBC Concept Team Most xxx
21090 10 Sobota 23.10.10 15:00 Litoměřice SHC Killers Litoměřice Bohemia Benders Ďáblice
21091 11 Neděle 24.10.10 15:00 Stadion mládeže UNL DDM Ústí nad Labem SK Spectrum Praga
21092 11 Neděle 24.10.10 12:00 Lužiny HC Kert Park Praha "B" HbK CC Belveder Benátky nad Jiz.
21093 11 Neděle 24.10.10 15:00 Rakovník HBC Rakovník HBC Kolín
21094 11 Neděle 24.10.10 11:30 H. Měcholupy, ZŠ Křimická HBC Hostivař "B" SK Kelti Nižbor
21095 11 Neděle 24.10.10 9:30 H. Měcholupy, ZŠ Křimická South Park Cows SK Ďáblové Praha "B"
21096 11 Neděle 24.10.10 14:00 ASF Palmovka Ekonom Devils HBC Tygři Mladá Boleslav
21097 11 Neděle 24.10.10 10:00 ANS Most HBC Concept Team Most TJ Kovo Praha "B"
21098 11 Neděle 24.10.10 15:00 Litoměřice SHC Killers Litoměřice xxx
21099 11 Neděle 24.10.10 10:30 Louny SHK Dachdecker Louny Bohemia Benders Ďáblice
21100 12 Sobota 06.11.10 14:00 ASF Palmovka Bohemia Benders Ďáblice xxx
21101 12 Sobota 06.11.10 10:00 Čimice SK Spectrum Praga TJ Kovo Praha "B"
21102 12 Sobota 06.11.10 14:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. HBC Tygři Mladá Boleslav
21103 12 Sobota 06.11.10 13:00 Kolín HBC Kolín SK Ďáblové Praha "B"
21104 12 Sobota 06.11.10 15:00 Malešice TJ HBC Mělník SK Kelti Nižbor
21105 12 Sobota 06.11.10 13:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická HBC Hostivař "B" HC Kert Park Praha "B"
21106 12 Sobota 06.11.10 15:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická South Park Cows DDM Ústí nad Labem
21107 12 Sobota 06.11.10 14:00 ASF Palmovka Ekonom Devils SHK Dachdecker Louny
21108 12 Sobota 06.11.10 16:00 ANS Most HBC Concept Team Most SHC Killers Litoměřice
21109 13 Neděle 07.11.10 14:00 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor Bohemia Benders Ďáblice
21110 13 Neděle 07.11.10 9:30 ASF Palmovka SK Ďáblové Praha "B" TJ HBC Mělník
21111 13 Neděle 07.11.10 14:00 Mladá Boleslav HBC Tygři Mladá Boleslav HBC Kolín
21112 13 Neděle 07.11.10 11:30 ASF Palmovka TJ Kovo Praha "B" HbK CC Belveder Benátky nad Jiz.
21113 13 Neděle 07.11.10 14:00 Loba Palmovka xxx SK Spectrum Praga
21114 13 Neděle 07.11.10 14:00 Louny SHK Dachdecker Louny HBC Concept Team Most
21115 13 Neděle 07.11.10 12:00 Stadion mládeže UNL DDM Ústí nad Labem Ekonom Devils
21116 13 Neděle 07.11.10 11:00 Lužiny HC Kert Park Praha "B" South Park Cows
21117 13 Neděle 07.11.10 10:00 Rakovník HBC Rakovník HBC Hostivař "B"
21118 14 Sobota 13.11.10 10:00 Čimice SK Spectrum Praga SHC Killers Litoměřice
21119 14 Sobota 13.11.10 14:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. SHK Dachdecker Louny
21120 14 Sobota 13.11.10 14:00 Kolín HBC Kolín DDM Ústí nad Labem
21121 14 Sobota 13.11.10 14:00 Malešice TJ HBC Mělník HC Kert Park Praha "B"
21122 14 Sobota 13.11.10 14:00 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor HBC Rakovník
21123 14 Sobota 13.11.10 10:00 Mladá Boleslav HBC Tygři Mladá Boleslav HBC Hostivař "B"
21124 14 Sobota 13.11.10 10:00 ASF Palmovka TJ Kovo Praha "B" South Park Cows
21125 14 Sobota 13.11.10 12:00 ASF Palmovka xxx Ekonom Devils
21126 14 Sobota 13.11.10 14:00 ASF Palmovka Bohemia Benders Ďáblice HBC Concept Team Most
21132 16 Neděle 21.11.10 10:00 ASF Palmovka Bohemia Benders Ďáblice SK Spectrum Praga
21133 16 Neděle 21.11.10 12:00 ASF Palmovka xxx HbK CC Belveder Benátky nad Jiz.
21134 16 Neděle 21.11.10 14:00 ASF Palmovka TJ Kovo Praha "B" HBC Kolín
21135 16 Neděle 21.11.10 14:00 Mladá Boleslav HBC Tygři Mladá Boleslav TJ HBC Mělník
21136 16 Neděle 21.11.10 16:00 ASF Palmovka SK Ďáblové Praha "B" SK Kelti Nižbor
21137 16 Neděle 21.11.10 14:00 Rakovník HBC Rakovník South Park Cows
21138 16 Neděle 21.11.10 11:00 Lužiny HC Kert Park Praha "B" Ekonom Devils
21139 16 Neděle 21.11.10 14:00 Stadion mládeže UNL DDM Ústí nad Labem HBC Concept Team Most
21140 16 Neděle 21.11.10 10:30 Louny SHK Dachdecker Louny SHC Killers Litoměřice
21141 17 Sobota 27.11.10 12:00 ASF Palmovka SK Ďáblové Praha "B" Bohemia Benders Ďáblice
21142 17 Sobota 27.11.10 10:30 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor HBC Tygři Mladá Boleslav
21143 17 Sobota 27.11.10 13:30 Malešice TJ HBC Mělník TJ Kovo Praha "B"
21144 17 Sobota 27.11.10 13:00 Kolín HBC Kolín xxx
21145 17 Sobota 27.11.10 13:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. SK Spectrum Praga
21146 17 Sobota 27.11.10 13:00 Litoměřice SHC Killers Litoměřice DDM Ústí nad Labem
21147 17 Sobota 27.11.10 14:00 ANS Most HBC Concept Team Most HC Kert Park Praha "B"
21148 17 Sobota 27.11.10 15:00 Loba Palmovka Ekonom Devils HBC Rakovník
21149 17 Sobota 27.11.10 10:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická South Park Cows HBC Hostivař "B"
21150 18 Neděle 28.11.10 14:00 Loba Palmovka Bohemia Benders Ďáblice HbK CC Belveder Benátky nad Jiz.
21151 18 Neděle 28.11.10 10:00 Čimice SK Spectrum Praga HBC Kolín
21152 18 Neděle 28.11.10 12:00 Loba Palmovka xxx TJ HBC Mělník
21153 18 Neděle 28.11.10 16:00 ASF Palmovka TJ Kovo Praha "B" SK Kelti Nižbor
21154 18 Neděle 28.11.10 13:30 Mladá Boleslav HBC Tygři Mladá Boleslav SK Ďáblové Praha "B"
21155 18 Neděle 28.11.10 11:30 H. Měcholupy, ZŠ Křimická HBC Hostivař "B" Ekonom Devils
21156 18 Neděle 28.11.10 13:00 Rakovník HBC Rakovník HBC Concept Team Most
21157 18 Neděle 28.11.10 15:00 Lužiny HC Kert Park Praha "B" SHC Killers Litoměřice
21158 18 Neděle 28.11.10 14:00 Stadion mládeže UNL DDM Ústí nad Labem SHK Dachdecker Louny
21159 19 Sobota 04.12.10 10:00 Čimice SK Spectrum Praga Ekonom Devils
21160 19 Sobota 04.12.10 13:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. HBC Concept Team Most
21161 19 Sobota 04.12.10 12:00 Kolín HBC Kolín SHC Killers Litoměřice
21162 19 Sobota 04.12.10 13:00 Malešice TJ HBC Mělník SHK Dachdecker Louny
21163 19 Sobota 04.12.10 13:00 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor DDM Ústí nad Labem
21169 20 Neděle 05.12.10 13:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. SHC Killers Litoměřice
21170 20 Neděle 05.12.10 13:00 Kolín HBC Kolín SHK Dachdecker Louny
21171 20 Neděle 05.12.10 13:00 Malešice TJ HBC Mělník DDM Ústí nad Labem
21172 20 Neděle 05.12.10 13:00 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor HC Kert Park Praha "B"
21173 20 Neděle 05.12.10 12:00 ASF Palmovka SK Ďáblové Praha "B" HBC Rakovník
21174 20 Neděle 05.12.10 10:00 ASF Palmovka TJ Kovo Praha "B" HBC Hostivař "B"
21175 20 Neděle 05.12.10 10:00 Loba Palmovka xxx South Park Cows
21176 20 Neděle 05.12.10 14:00 ASF Palmovka Bohemia Benders Ďáblice Ekonom Devils
21177 21 Sobota 11.12.10 13:00 Mladá Boleslav HBC Tygři Mladá Boleslav Bohemia Benders Ďáblice
21178 21 Sobota 11.12.10 13:00 ASF Palmovka SK Ďáblové Praha "B" TJ Kovo Praha "B"
21179 21 Sobota 11.12.10 13:00 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor xxx
21180 21 Sobota 11.12.10 13:00 Malešice TJ HBC Mělník SK Spectrum Praga
21181 21 Sobota 11.12.10 13:00 Kolín HBC Kolín HbK CC Belveder Benátky nad Jiz.
21182 21 Sobota 11.12.10 13:00 Louny SHK Dachdecker Louny HC Kert Park Praha "B"
21183 21 Sobota 11.12.10 13:00 Litoměřice SHC Killers Litoměřice HBC Rakovník
21184 21 Sobota 11.12.10 12:00 ANS Most HBC Concept Team Most HBC Hostivař "B"
21185 21 Sobota 11.12.10 11:00 ASF Palmovka Ekonom Devils South Park Cows
21212 24 Neděle 12.12.10 12:00 Stadion mládeže UNL DDM Ústí nad Labem Bohemia Benders Ďáblice
21217 25 Neděle 12.12.10 13:00 ANS Most HBC Concept Team Most SK Ďáblové Praha "B"
21186 22 Sobota 26.02.11 12:00 ASF Palmovka Bohemia Benders Ďáblice HBC Kolín
21187 22 Sobota 26.02.11 15:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. TJ HBC Mělník
21188 22 Sobota 26.02.11 10:00 Čimice SK Spectrum Praga SK Kelti Nižbor
21189 22 Sobota 26.02.11 10:00 ASF Palmovka xxx SK Ďáblové Praha "B"
21190 22 Sobota 26.02.11 14:00 ASF Palmovka TJ Kovo Praha "B" HBC Tygři Mladá Boleslav
21191 22 Sobota 26.02.11 14:30 H. Měcholupy, ZŠ Křimická South Park Cows HBC Concept Team Most
21192 22 Sobota 26.02.11 16:30 H. Měcholupy, ZŠ Křimická HBC Hostivař "B" SHC Killers Litoměřice
21193 22 Sobota 26.02.11 15:00 Rakovník HBC Rakovník SHK Dachdecker Louny
21194 22 Sobota 26.02.11 15:00 Lužiny HC Kert Park Praha "B" DDM Ústí nad Labem
21195 23 Neděle 27.02.11 10:00 ASF Palmovka TJ Kovo Praha "B" Bohemia Benders Ďáblice
21196 23 Neděle 27.02.11 15:00 Mladá Boleslav HBC Tygři Mladá Boleslav xxx
21197 23 Neděle 27.02.11 16:00 ASF Palmovka SK Ďáblové Praha "B" SK Spectrum Praga
21198 23 Neděle 27.02.11 15:00 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor HbK CC Belveder Benátky nad Jiz.
21199 23 Neděle 27.02.11 15:00 Malešice TJ HBC Mělník HBC Kolín
21200 23 Neděle 27.02.11 14:00 Stadion mládeže UNL DDM Ústí nad Labem HBC Rakovník
21201 23 Neděle 27.02.11 13:00 Louny SHK Dachdecker Louny HBC Hostivař "B"
21202 23 Neděle 27.02.11 15:00 Litoměřice SHC Killers Litoměřice South Park Cows
21203 23 Neděle 27.02.11 16:00 ANS Most HBC Concept Team Most Ekonom Devils
21204 24 Sobota 05.03.11 10:30 Lužiny HC Kert Park Praha "B" SK Spectrum Praga
21205 24 Sobota 05.03.11 15:00 Rakovník HBC Rakovník HbK CC Belveder Benátky nad Jiz.
21206 24 Sobota 05.03.11 10:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická HBC Hostivař "B" TJ HBC Mělník
21207 24 Sobota 05.03.11 12:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická South Park Cows SK Kelti Nižbor
21208 24 Sobota 05.03.11 12:00 ASF Palmovka Ekonom Devils SK Ďáblové Praha "B"
21209 24 Sobota 05.03.11 9:00 ANS Most HBC Concept Team Most HBC Tygři Mladá Boleslav
21210 24 Sobota 05.03.11 15:00 Litoměřice SHC Killers Litoměřice TJ Kovo Praha "B"
21211 24 Sobota 05.03.11 15:00 Louny SHK Dachdecker Louny xxx
21213 25 Neděle 06.03.11 15:00 Rakovník HBC Rakovník SK Spectrum Praga
21214 25 Neděle 06.03.11 17:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická HBC Hostivař "B" HBC Kolín
21215 25 Neděle 06.03.11 15:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická South Park Cows TJ HBC Mělník
21216 25 Neděle 06.03.11 12:00 ASF Palmovka Ekonom Devils SK Kelti Nižbor
21218 25 Neděle 06.03.11 15:00 Litoměřice SHC Killers Litoměřice HBC Tygři Mladá Boleslav
21219 25 Neděle 06.03.11 13:00 Louny SHK Dachdecker Louny TJ Kovo Praha "B"
21220 25 Neděle 06.03.11 15:30 Stadion mládeže UNL DDM Ústí nad Labem xxx
21221 25 Neděle 06.03.11 13:30 Lužiny HC Kert Park Praha "B" Bohemia Benders Ďáblice
21222 26 Sobota 12.03.11 12:00 ASF Palmovka Bohemia Benders Ďáblice TJ HBC Mělník
21223 26 Sobota 12.03.11 15:00 Kolín HBC Kolín SK Kelti Nižbor
21224 26 Sobota 12.03.11 10:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. SK Ďáblové Praha "B"
21225 26 Sobota 12.03.11 10:00 Čimice SK Spectrum Praga HBC Tygři Mladá Boleslav
21226 26 Sobota 12.03.11 10:00 ASF Palmovka xxx TJ Kovo Praha "B"
21227 26 Sobota 12.03.11 10:00 ASF Palmovka Ekonom Devils SHC Killers Litoměřice
21228 26 Sobota 12.03.11 10:30 H. Měcholupy, ZŠ Křimická South Park Cows SHK Dachdecker Louny
21229 26 Sobota 12.03.11 16:00 H. Měcholupy, ZŠ Křimická HBC Hostivař "B" DDM Ústí nad Labem
21230 26 Sobota 12.03.11 13:00 Rakovník HBC Rakovník HC Kert Park Praha "B"
21231 27 Neděle 13.03.11 12:00 ASF Palmovka xxx Bohemia Benders Ďáblice
21232 27 Neděle 13.03.11 14:00 ASF Palmovka TJ Kovo Praha "B" SK Spectrum Praga
21233 27 Neděle 13.03.11 15:00 Mladá Boleslav HBC Tygři Mladá Boleslav HbK CC Belveder Benátky nad Jiz.
21234 27 Neděle 13.03.11 16:00 ASF Palmovka SK Ďáblové Praha "B" HBC Kolín
21235 27 Neděle 13.03.11 10:30 Nové Strašecí SK Kelti Nižbor TJ HBC Mělník
21236 27 Neděle 13.03.11 17:00 Lužiny HC Kert Park Praha "B" HBC Hostivař "B"
21237 27 Neděle 13.03.11 15:00 Stadion mládeže UNL DDM Ústí nad Labem South Park Cows
21238 27 Neděle 13.03.11 10:30 Louny SHK Dachdecker Louny Ekonom Devils
21239 27 Neděle 13.03.11 15:00 Litoměřice SHC Killers Litoměřice HBC Concept Team Most
21240 28 Sobota 19.03.11 14:00 ASF Palmovka Bohemia Benders Ďáblice SK Kelti Nižbor
21241 28 Sobota 19.03.11 15:00 Malešice TJ HBC Mělník SK Ďáblové Praha "B"
21242 28 Sobota 19.03.11 15:00 Kolín HBC Kolín HBC Tygři Mladá Boleslav
21243 28 Sobota 19.03.11 15:00 Benátky nad Jiz. HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. TJ Kovo Praha "B"
21244 28 Sobota 19.03.11 10:00 Čimice SK Spectrum Praga xxx
21245 28 Sobota 19.03.11 14:00 ANS Most HBC Concept Team Most SHK Dachdecker Louny
21251 29 Neděle 20.03.11 14:00 Loba Palmovka Ekonom Devils TJ HBC Mělník
21252 29 Neděle 20.03.11 16:00 ANS Most HBC Concept Team Most SK Kelti Nižbor
21253 29 Neděle 20.03.11 15:00 Litoměřice SHC Killers Litoměřice SK Ďáblové Praha "B"
21254 29 Neděle 20.03.11 13:00 Louny SHK Dachdecker Louny HBC Tygři Mladá Boleslav
21255 29 Neděle 20.03.11 10:00 Stadion mládeže UNL DDM Ústí nad Labem TJ Kovo Praha "B"
21256 29 Neděle 20.03.11 15:00 Lužiny HC Kert Park Praha "B" xxx
21257 29 Neděle 20.03.11 15:00 Rakovník HBC Rakovník Bohemia Benders Ďáblice
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář